Ani dnes nepíšem, ešte stále upratujem ateliér

Pretriediť si veci vie byť pekne katartické. Zbavujete sa nepotrebného nielen vo fyzickom priestore, ale zároveň sa čistí aj ten mentálny. Preto po úspechu včerajšieho večera pokračujem aj dnes.

Momentum je totiž nemenej dôležité. Keď sa raz už rozbehnete, ide to takmer samo, aj keď naštartovať to bolo možno ťažšie. A keď raz zastanete, rozbiehanie je bolestivé. Už totiž viete, čo všetko to obnáša a aká je to makačka.

Myslím, že som extrémne lenivý človek. Ak by som mohla, preležím celý deň v posteli alebo na pláži, pozerám filmy a seriály, alebo si čítam. Lenže to by neprospelo nikomu. A tak ráno skoro vstávam, chystám jedlo, cvičím, upratujem a robím kopec iných vecí. Lebo keď raz zastanem, rozbehnúť sa je sakra ťažké.

Momentum. Len toľko som dnes chcela. 


Comments

2 responses to “Ani dnes nepíšem, ešte stále upratujem ateliér”

  1. Drž si momentum aj tu Evita. Ja sa stále so stiahnutou riťkou bojím dňa, kedy ten ďalší nový príspevok nepristane a ja budem smutne pozerať na dávno prečítaný príspevok zo včerajška…

    1. ach, už som bola v posteli, keď som si prečítala tvoj komentár, tak som musela vstať a odpísať ti. Dnes som nestihla ani takýto mini update, riešime školskú drámu, o ktorej sme si mysleli, že už je vyriešená… A zajtra odchádzam na ten retreat, takže sa ozvem najskôr v nedeľu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *